O Nas

Jesteśmy firmą rodzinną. Przewozem osób i transportem autokarowym zajmujemy się od wielu lat. W tym zawodzie nie ma miejsca na pomyłki! Wszystko zaczęło się od SENIORA rodu, który zaszczepił w nas miłość do podróżowania. Podpatrywaliśmy jego pracę, przyglądaliśmy się jego pasji do podróży, aż w końcu sami się zaraziliśmy. I tak zaczęła się praktyka pod okiem doświadczonej osoby. Nie było łatwo, ale wiemy, że w tym zawodzie to jest najważniejsze - doświadczony, spokojny, opanowany, o dobrych manierach kierowca - każdy chce z takim podróżować. Uczyliśmy się tego latami. Aż w końcu sami rozpoczęliśmy naszą przygodę i kontynuację zdania które Ojciec zawsze nam powtarzał:

 

Z pasją do podróży!

Łukasz

Właściciel firmy. Jak mówi, jeździ autokarem od dzieciństwa. Najpierw jako dziecko z ojcem, potem jako praktykant, aż w końcu jako właściciel własnej firmy. Cechuje się dużym poczuciem humoru, spokojem, opanowaniem, zawsze służy dobrą radą, nigdy nie utrudniał podróży! Z zamiłowania piłkarz i narciarz.
 
"Pojadę i na koniec świata, tylko jakiś meczyk bym obejrzał...."

Tomek

Starszy brat Łukasza! Razem spędzili w autokarze wiele godzin i razem słuchali rad ojca. Siła spokoju. Zawsze chętnie doradzi jak najlepiej podróżować by czas płynął miło i przyjemnie. Nie denerwuje się bo i po co?! Najważniejsze by osoby w autokarze czuły się pewnie i bezpiecznie!
 
"A co tu się śpieszyć, po co, na co? Dojedziemy bezpiecznie..."

Tadeusz

Senior rodu. Od niego nauczył się wszystkiego Łukasz i Tomek. Teraz już mniej pracuje, ale żywo się interesuje naszymi poczynaniami. Zawsze gotowy do podjęcia wyzwania w tematach skomplikowanych logistycznie. A jego opowieści podczas podróżowania umilą czas każdemu!
 
"Trochę się jeździło po tym świecie...."
Copyright ©2016 Kania Bus, All Rights Reserved.